Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

Viešbutis NaturMed Carbonasuperior****

Carbona Vienas iš geriausių sveikatingumo ir poilsio viešbučių Hevize, esantis 5 km nuo Balatono ežero pietryčių Vengrijoje, teikia specialiai kiekvieno kliento ir svečio poreikiams pritaikytas paslaugas, t.y., savo svečiams siūlo patikrintas unikalias aukštos kokybės medicinines ir reabilitacines paslaugas. Norint užtikrinti puikų poilsį viešbutyje „Carbona“, be plataus medicininio ir reabilitacinio gydymo diapazono, yra teikiamos specialaus diabetinio ir valomojo gydymo, sportinės veiklos, grožio ir sveikatingumo paslaugos.

Viešbutis. Hevizo miesto centre, 500 m iki ežero, supa 46 ha ploto parkas-dendrarijus. Sportinis baseinas (dengtas žiemą), terminis baseinas, baseinas vaikams, sauna, garinė pirtis, aromatinė sauna, šilta pirtis, terminė pirtis, sporto salė, treniruoklių salė, restoranas, baras, kavinė-terasa, saugoma stovėjimo aikštelė automobiliams ir autobusams.

Kambariai. Oro kondicionierius, balkonas, vonia/dušo kabina, fenas, telefonas, televizorius, radijas, mini-baras, seifas. Viešnagės metu svečiai aprūpinami chalatais. Yra specialus aukštas alergiškiems žmonėms ir turintiems judėjimo problemų. Kambariuose yra būtina įranga ligonių patogumui.

Gastronomija. Nuobodžiauti čia tikrai neteks. Jaukus restoranas siūlo svečiams tradicinių vengrų virtuvės bei internacionalinių patiekalų, o pusryčių stalui patiekiama neįprastai įvairus maistas. Svečiai kavinėje-terasoje gali gardžiuotis kava, o bare prie baseino atsigerti šviežiai spaustomis vaisių, daržovių sulčių.

Dr. Lukacs Ferenc
Generalinis direktorius

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN