Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

Cerbona Zrt

Cerbona Mes konsultuojame Cerbona Zrt įmonę Baltijos šalyse. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių gamintojų ir platintojų Vengrijos sausų pusryčių ir miusli rinkoje. Jie užima 40 procentų rinkos dalies.

Įmonei yra labai svarbu, kad maisto produktus, kuriuos jie siūlo vartotojams, neskaitant to, kad jie yra labai skanūs, bet stengiasi patenkinti tų žmonių poreikius, kurie vadovaujasi sveikos mitybos principais.

Cerbi šokoladinio skonio ryžių traškučiai be glitimo

Cerbi šokoladinio skonio ryžių dribsniai yra be glitimo, taigi tiems, kurie yra jautrūs miltiniams patiekalams nereikia atsisakyti maistininkų medžiagų, yra lengvai ir greitai paruošiami, kurių sudėtyje esančios mineralinės medžiagos aprūpina mūsų kūną angliavandeniais, kurie yra būtini smegenims, nervų sistemai ir kraujo cirkuliavimui.

Fit Sveiki kukurūzų dribsniai

Fit Sveiki kukurūzų dribsniai yra lengvas, gaivus ir traškus produktas, kuris pagrinde pagamintas iš natūralių ingredientų. Jų nepaprastai skaniai saldus skonis kyla daugiausia iš salyklo, kuris taip pat paryškina dribsnių auksinę spalvą. Lengvai paskrudintas skonis padaro produktą tikra ypatingu, kuris yra šiuolaikinių ir pastoviai atnaujinamų gamybos technologijų rezultatas vietoj bet kokių priedų naudojimo.

Cerbi šokoladiniai dribsniai

Cerbona Šokoladinio skonio javainiai susideda iš visko, kas yra organizmui reikalinga dienos pradžiai: mineralinės medžiagos, svarbūs mikroelementai. Juose pilna energijos, ir žinoma, visų svarbiausia... tai nepaprastai skanu!

Kadangi dribsniuose gausu nesuskaičiuojamai svarbių ingredientų, kurie suteikia jėgų Jums iš pat ryto – bet, žinoma, Jūs nusipelnėte ir šokolado su dribsniais, ar ne taip? Žinoma, kad taip!

Javainių batonėliai

Cerbona Mėgstamiausias ir populiariausias CERBONA produktas yra javainiai. Remiantis modernios mitybos standartais javainių batonėliai yra pagaminti pagrinde iš organiškų produktų, išspaustų grūdų ir vaisių, aliejinių augalų sėklų, medaus ir lecitino. Rezultatas – nepakartojamų skonių harmonija, kuri suteikia CARBONA dribsniams ir javainių batonėliams išskirtinumo.

Milfordo tikrų vaisų arbata

Puodelis karštos, skaniai kvepiančios arbatos patiekiamas su skanėstu. Kiekvienos skirtingos arbatos derinys tampa unikalus dėl didelės Milfordo arbatų skonių pasirinkimo gausos.

Klasikinio aromato mėgėjai gali pasimėgauti istorine atmosfera ir senoviniu ritualu - Milfordo de Luxe juodosios arbatos gėrimu.

Tie, kurie yra išsiilgę vasaros, gali pasirinkti įvairių valgomųjų vaisių serbentų ir vyšnių, mėlynių ir aviečių, vyšnių ir citrinų, spanguolių ir vanilės, obuolių ir cinamono ar braškių ir žemuogių derinius, kurie primena tikrą Viduržemio jūros atmosferą.

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN