Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

Detki Keksz Ltd

Detki Keksz Detki Keksz Ltd. įmonė buvo įkurta 1982 metais. Per paskutinius metus mūsų įmonė tapo viena iš pagrindinių Vengrijos saldumynų pramonės dalyvė. Savo produkcijos gamybą pradėjome labai sunkiomis sąlygomis ir galėjome gaminti tik tai ribotą produkcijos kiekį dirbant su panaudotomis mašinomis. Tačiau dėka vadovų naujų idėjų ir pastangų įmonė pradėjo po truputį vystytis.

Dabar Detki Keksz Ltd. veikia kaip 100% privati Vengrijos bendrovė.

Atsižvelgiant į nuolatinių naujovių ir produktų vystymo patirtį per paskutinius 30 metų, taip pat ir į mūsų gerai struktūrizuotus paskirstymo tinklus, dabar mes turime galimybę parduoti keletą tūkstančių tonų sausainių milijonui namų ūkių.

Svarbu paminėti, kad visi mūsų produktai yra aukščiausios kokybės, todėl, kad mes dirbame pagal HAACP, ISO 9001, IFS ir kitus kokybės standartus.

Mes stengiamės sekti besikeičiančius klientų įpročius ir sekti paskutines rinkos tendencijas.

Papildomai, šalia mūsų tradicinių produktų pasirinkimo mes siūlome ir daugybę naujų skanėstų tokių, kaip „sveika ir skanu“, viengubas ir dvigubas prekės įpakavimas, sausainiai aukščiausios kokybės kategorijos ir t.t.

Mūsų pagrindinis tikslas yra KIEKVIENAM pasiūlyti tokį produktą, kurio jai ar jam gali reikėti, o tai puikiai atspindi mūsų įmonės šūkis: „SAUSAINIAI YRA MŪSŲ VERSLAS“.

Olga Pavlova,
Generalinė direktorė

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN