Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

ITD Hungary

ITD Hungary Vengrijos investicijų ir verslo plėtros viešoji įstaiga, sutrumpintai ITD Hungary, buvo įkurta 1993-aisiais metais Vengrijos Ekonomikos ir Transporto ministerijos (dabar ji vadinasi: Nacionalinės plėtros ir Ekonomikos ministerija) pagalba tam, kad įgyvendintų vyriausybės investavimo ir prekybos skatinimo strategijas.

Remiantis mūsų Vengrijos ekonomikos ir rinkos žiniomis, taip pat ir formalius ir neoficialius ryšius su vyriausybės įstaigomis ir verslo vystymąsi per metus, ITD Hungary yra atitinkamoje pozicijoje, kad galėtų pasiūlyti išskirtines paslaugas, teikiant pirmenybę smulkiam ir vidutiniam verslui ir investuotojui. Mūsų platus aukštą kvalifikaciją turinčių komandų tinklas yra pasiskirstęs aštuoniuose ofisuose Vengrijoje ir 55 tarptautiniuose biuruose 43 šalyse, kurie surenka ir išplatiną naudingą informaciją palaikant artimus ryšius su valstybinėmis ir regioninėmis vyriausybinėmis organizacijomis, vietiniais verslininkais ir tarptautiniais partneriais.

ITD Hungary pagrindinė veikla yra prekybos vystymas ir investavimo skatinimas. Tai yra pasiekiama per įvairių renginių susivienijimus (tarptautinės konferencijos, seminarai, verslo kelionės ir pan.), individualios konsultacijos ir skatinimo lankstinukai. Taip pat mes norime padėti Vengrijos smulkiam ir vidutiniam verslui (SMEs) sėkmingai pasiekti tarptautines rinkas. ITD Hungary koordinuoja Vengrijos organizacijų veiklą Europos verslo ir inovacijų tinkle, kuri yra remiama Europos Komisijos verslo ir pramonės direktoratas.

György RÉTFALVI
Generalinis vadovas

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN