Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

MJT Zrt

MJT Zrt MJT - Zrt (Magyar Járműtechnikai Zártkörűen működő Részvénytársaság) įmonė jau dirba 56 metus Debreceno mieste. Nuo pat įmonės įkūrimo pagrindinė veikla buvo transporto priemonių priežiūra ir surinkimas.

Debreceno miestas yra įsikūręs 220 km nuo Budapešto. Tai antras pagal dydį Vengrijos miestų, kuriame gyvena 250 tūkstančių gyventojų. Miestas turi puikiai išvystytą pramoninę veiklą ir daug turintis darbo jėgos.

Mūsų gamyklos sklypas užima 10 ha ploto. Pramoninės salės ir sandėlių plotas iš viso sudaro 16 000 kv. m. Profesionali įmonės patirtis yra labai svarbi, todėl, kad įmonė įgijo stabilų ir kvalifikuotą techninį personalą užduočių sprendimui. Mes atlikome remontą daugiau kaip 200 IKARUS transporto priemonėms. Dar daugiau, mes 10 metų teikėme pagrindinio karkaso dalis IKARUS gamyklai.

Mūsų įmonė 2000 metais pradėjo vystytis ir gaminti naujus produktus. Mes kompiuterizavome savo darbą. Per pirmąjį laikotarpį pagaminome ir pardavėme daugybę midi-autobusų (IVECO, SPRINTER, RENAULT). Nuo 2004 metų mes pradėjome gaminti miesto a utobusus. Mes planuojame plėtoti žemagrindžių transporto priemonių grupę, kuri yra moderni, saugi, patikima ir jų kaina atitinka mūsų partnerių lūkesčius.

MJT Zrt pagrindiniai tikslai yra nukreipti į ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą įmonės veiklos srityje.

Tarnai Sándor
Generalinis direktorius

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN