Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

Unic Fagus Ltd

Unic Fagus Ltd – privati medienos apdirbimo įmonė, įsikūrusi Vajszlo mieste Vengrijoje bei turinti savo lentpjūvę, garintuvus, krosnis džiovinimui.

Unic Fagus

Mes specializuojamės ąžuolo ir buko produktų gamyboje (šviežios ar džiovintos lentos, rąstų ar grindų dangai skirta produkcija), kol mes turime partnerių visoje Europoje, kurie priklauso tradicinei medienos konstrukcijų pramonei.

Įmonės istorija

Įmonės pirmtakas yra bendrovė „Mecsek Forest- and Sawn Wood Processor “. Dėl išaugusio paruoštos medienos poreikio, 1981 metais buvo pastatytos naujos gamyklos patalpos ir nauji įrenginiai pradėjo dirbti greta jau buvusių mašinų.

2007 metais bendrovė buvo privatizuota ir tapo 100% privati įmonė.

Po to, kai įmonė buvo privatizuota, naujausia technologija buvo įvesta į gamybą, t.y., speciali pjovimo juosta, skirta apvaliam medžio pjovimo apdorojimui. Remiantis šiuo metodu, mes galime tiekti mūsų pirkėjams aukštesnės ir geresnės kokybės produktus. 2007 metais mūsų nauja garintuvo salė (20 m3) ir nauja džiovinimo salė (3 × 100 m3) pradėjo veikti šalia esamos džiovinimo salės (2 × 50 m3). 2008 metais mes pastatėme daugiau uždarų salių (2.000 m3), paruoštų produktų laikymui. Mūsų metinės medienos apdorojimo galimybės viršijo 20.000 m3.

Aplinkosaugos klausimai mums yra labai svarbus, todėl mes perkame žaliavą iš patikrintai patvarių miškų ūkių.

Mūsų klientai sako, kad mes gaminame geros kokybės bei konkurencingos kainos produktus (pavyzdžiui, ilgus rąstus arba sauso ąžuolo krosnyje išdžiovintas lentas), kuriuos pristatome nustatytu laiku, taip sumažinant jų medžiagų ir logistikos išlaidas.

Mes su džiaugsmu norėtume pasiūlyti Jums mūsų produktus. Maloniai prašome apsilankyti mūsų tinklapyje – www.unicfagus.hu.

Pagarbiai,

Zoltan Decsi
Generalinis direktorius

Unic Fagus Ltd
El.paštas: fagus@h-wnet.hu
Tel: +36 308 207 648
www.unicfagus.hu

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN