Member of ECC Consulting Group of companies
ECC Consulting įmonių
grupės narė
Lietuvių · English · Magyar

Vieta Jūsų įmonės reklamai.

Vitamór Kft

Vitamor Vitamór Ltd. yra 100% vengriško kapitalo įmonė, kuri užsiima vaisių auginimu, vaisių ir daržovių apdorojimu, gamyba bei Vitamór produkcijos platinimu. Įmonė savo veiklą pradėjo 1992 metais Mór, mažame Vakarų Vengrijos mieste ir niekada nenustojo vystytis, net ir tada, kai tapo viena didžiausia vaisių ir daržovių apdorojimo gamykla Vengrijoje.

Žaliavą konservuotų vaisių gamybai gauna iš pačios įmonės auginamų sodų, kurių plotas yra daugiau kaip 800 ha. Mūsų produktai yra gaminami be jokių konservantų, o gamybos metodai atitinka privalomus higienos ir technologinius reikalavimus taikant terminio apdorojimo metodą. Griežtų reikalavimų laikymasis maisto pramonėje yra užtikrinamas HACCP ir IFS kvalifikacijos sistemomis.

Šalia tradicinės konservavimo technologijos įmonė naudoja moderniausią sterilių vaisių minkštimo ir alkoholyje išmirkytų vyšnių gamybą, kurie po to naudojami saldainių gamyboje.

Tarp Vitamór produktų galėtume paminėti džemus, karščiui atsparius džemus, sirupus ir konservuotus vaisius. O iš pusgaminių produkcijos galėtume pasiūlyti išmirkytas alkoholyje vyšnias ir sterilių vaisių minkštimų, kurie tinkami vaikų maisto, gaiviųjų gėrimų gamybai.

60% mūsų metinės gamybos yra parduodama vietinėje rinkoje per parduotuvių tinklus ir mūsų tradicinių didmeninės prekybos partnerių, o 40% yra parduodama Europos rinkoje (Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Austrijoje, Anglijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje ir t.t.), taip pat JAV, Kanados, Australijos, Izraelio, Japonijos ir Pietų Afrikos rinkoje.

Mūsų grynosios pajamos buvo daugiau nei 10 mln. EUR 2008 metais, o vidutinis darbuotojų skaičius yra 130.

Béla Vécsei
Generalinis direktorius

© ECC Consulting Baltic. Paskutinis atnaujinimas: 2016-05-20 Sukūrė A-GAIN